LONGBOW WIRELESS

Przedstawiamy LongBow, łatwy w użyciu, bezprzewodowy system o wysokiej jakości dźwięku i zerowej kompresji, który uwalnia system od ograniczeń związanych z kablami.

Kompatybilny z No. 25, 212/SE, S/5 SHO, S/3 SHO, Carbon Limited i dołączony do Habitat1.

Nie jest kompatybilny z G1 Mark II, S/812, S/510, serią T/i i serią HT.

Wolność

LongBow – łączność bezprzewodowa

LongBow pozwala na przesyłanie bardzo szybkiego, nieskompresowanego basu bezprzewodowo w tym samym pomieszczeniu na odległość około 15 m (w pewnym stopniu zależnym od rozmieszczenia mebli w pomieszczeniu). Konwencjonalne systemy bezprzewodowe działają z dużą kompresją sygnału i przesyłają skompresowany cyfrowy strumień bitów, a następnie zamieniają go z powrotem do „oryginalnej” postaci. Rezultatem jest zauważalne opóźnienie prędkości (inżynierowie określają to opóźnienie jako „latency”) i nieangażująca jakość, która często cierpi z powodu braku wypełnienia dźwięku. LongBow zamienia cyfrowy przesył sygnału z 16 do 24 bitów, a następnie przesyła nieskompresowany sygnał o częstotliwości próbkowania 48 kHz. Wyeliminowanie kompresji, a potem upsamplingu i użycie audiofilskich przetworników A/D dało szybki (zwykle o około 80 procent szybszy niż tradycyjne systemy Bluetooth lub Wi-Fi), bogaty, naturalny bas.

Prawdziwa jakość

Szybki, nieskompresowany bas

Nasi inżynierowie nie poprzestali na stworzeniu najlepiej brzmiącego bezprzewodowego systemu w branży. Opracowali także LongBow, system który pozwala na jednoczesny przesył zarówno sygnału wysokopoziomowego, jak i kanału .1, aby utrzymać jakość REL Theatre Reference także przy bezprzewodowym systemie przesyłu dźwięku. Takie podejście zapewnia bogaty, naturalny, ciepły bas w stereo, a także wybitną, doskonałą dynamikę w systemach .1. Przełączanie się między muzyką i filmem nie wymaga przełączania wejść, zmiany ustawień subwoofera itp.

Daj nam pięć sekund

Prosty przełącznik

Perfect Pair. Większość ludzi uważa, że ​​łączenie komputera z systemem jest frustrujące, dlatego nasi projektanci zlecili naszym inżynierom zminimalizowanie wymaganych działań do zaledwie dwóch prostych przełączników. Całkowity czas konfiguracji? Wystarczy około 10 sekund, aby cieszyć się świetnym basem, wolnym od ograniczeń kabli. Modele REL wyposażone w Audition LongBow dostepne są u autoryzowanych dealerów REL.

Kliknij tutaj, aby pobrać instrukcję

Specyfikacja techniczna

Wejścia

Wysokopoziomowe – Neutrik Speakon, niskopoziomowe – pojedynczy RCA dla LFE

Impedancja wejściowa

XLR .1/LFE

10 kΩ

Moc sygnału transmisji bezprzewodowej

11 dBm

Zasięg działania

15 m, bez przeszkód po drodze. 9 m z pojedynczą, cienką ścianką pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem

Napięcie zasilające

9 V DC, gniazdo 5,5 mm

Pobór mocy

600 mW

Wymiary

nadajnik

nie dotyczy

Odbiornik

152,4 x 50,8 x 165 mm

Wykończenie

Czarny lakier fortepianowy

Akcesoria

Zasilacz

TAK

Kabel głośnikowy

2 m

Podwójny kabel RCA

NIE