Mamy obsesję na punkcie szczegółów, nigdy nie jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani, nigdy nie docieramy do miejsca, w którym możemy powiedzieć „koniec”. Zamiast tego ciągle udoskonalamy, upraszczamy, budujemy na tym, co było wcześniej – to droga do doskonałości, niekończąca się pogoń za lepszym.

Wyzwanie postrzegamy po prostu jako potrzebę przekształcenia prądów elektrycznych w fale dźwiękowe, które mogą poprawić możliwości głośników, a następnie podchodzimy do tej sytuacji holistycznie, przyglądając się każdemu aspektowi przetwornika basowego z osobna, poprawiając wszelkie jego słabości lub niedociągnięcia. Nowe materiały, inżynieria lub projekty – wraz z każdym ulepszeniem dążymy do większej wartości poprzez coraz lepszy dźwięk, ponadczasowe piękno i niezawodność.

Podchodzimy w ten sposób do każdego modelu subwoofera, niezależnie od jego wielkości czy ceny, ponieważ wierzymy, że dążenie do doskonałego dźwięku jest wartościowym przedsięwzięciem, które może rozpocząć się w dowolnym miejscu i trwać przez całe życie. Mamy nadzieję, że dołączysz do nas.