ARROW WIRELESS

Arrow, idąc w ślady bezprzewodowego łącza LongBow, zapewnia bezbłędne połączenie przewodowe firmy REL, przy wysokiej elastyczności w jego umieszczeniu.

Kompatybilny tylko z serią T/i. nie współpracuje z Tzero.

Wolność

Arrow – łącze bezprzewodowe

Arrow jest naszą metodą dystrybucji bezprzewodowej o zerowej kompresji. Zapewnia jakość podobną do naszych droższych systemów bezprzewodowych dając szybki, niezawodny przesył bez lekkiego, wysuszonego dźwięku, jaki oferuje większość systemów bezprzewodowych. Częściowo osiąga się to poprzez wyeliminowanie bardzo powolnych metod przesyłu w gotowych systemach opartych na technologii Bluetooth i Wi-Fi. Arrow to przełom w niedrogich systemach, ponieważ wykorzystuje technologię LSI (układy scalone o dużej skali integracji) w celu obniżenia kosztów systemu o około 30%, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości dźwięku.

Ta swoboda daje świetne brzmienie bez uciążliwych kabli, pozwalając na dowolne umieszczenie subwoofera bez ograniczeń wynikających z długości kabla. Daje ci możliwość umieszczania subwooferów w odległych rogach pomieszczeń, wzdłuż szklanych ścian lub na podłogach z twardego drewna, gdzie kabel w innym przypadku zniszczyłby efekt.

High-Level

Kino domowe czy stereo

Arrow pozwala na równoczesną dystrybucję naszego połączenia WYSOKOPOZIOMOWEGO ​​ORAZ .1/LFE, wykorzystywanego w kinie domowym. W ten sposób obsługiwana jest zarówno muzyka dwukanałowa, jak i kino domowe bez potrzeby podłączania i odłączania subwoofera.

Wejście wysokopoziomowe jest zaprojektowane do przyjmowania sygnałów stereo (dwukanałowych) z zacisków głośnikowych wzmacniacza. Ma to tę zaletę, że subwoofer otrzymuje dokładnie ten sam sygnał, co głośniki główne, a to oznacza, że ​​charakter basu z głównego systemu jest przenoszony do systemu sub-basowego. Jest to bardzo ważny element systemu i razem z naszymi obwodami Natural RollOff zapewnia on znacznie lepszą integrację systemu sub-basowego z systemem głównym.

Pstryknięcie przełącznika

Łatwe parowanie

Zaprojektowaliśmy Arrow specjalnie dla serii T/i, dzięki czemu mogliśmy opracować całościowe rozwiązanie, które działa równie dpbrze, jak wygląda. Nie trzeba majstrować przy urządzeniach oczekujących na synchronizację, jak w przypadku rozwiązań Bluetooth, ponieważ na Arrow składają się powiązane już wcześniej nadajnik i odbiornik, który dokujemy bezpośrednio z tyłu subwoofera T/i. Parowanie polega na podłączeniu nadajnika i odbiornika (trwa to do 10 sekund), a następnie włączeniu nadajnika i naciśnięciu 2 przełączników. Po zwolnieniu drugiego przełącznika usłyszysz niesamowity bas wydobywający się z Twojego subwoofera REL.

Specyfikacja techniczna

Wysokopoziomowe – Neutrik Speakon, niskopoziomowe – pojedynczy RCA dla LFE

Impedancja wejściowa

XLR .1/LFE

10 kΩ

Moc sygnału transmisji bezprzewodowej

11 dBm

Zasięg działania

15 m, bez przeszkód po drodze

Zasilanie

5 V DC, wtyk 5,5 mm

Pobór mocy

600 mW

Wymiary

Nadajnik

130 x 89 x 82,5 mm

Odbiornik

51 x 76 x 13 mm

Finish

Gloss Piano Black

Akcesoria

Zasilacz

TAK

Kabel głośnikowy

NIE

Kabel RCA

NIE