HT-Air Wireless

Jest łączność bezprzewodowa i jest łączność bezprzewodowa REL-a. HT-Air, idąc w ślady Arrow i Longbow Wireless, zapewnia znakomitą łączność przewodową z subwooferami REL, umożliwiającą elastyczne ich rozmieszczenie i świetny dźwięk.

Zaprojektowany dla serii HT

Kompatybilny ze wszystkimi subwooferami REL, w tym starszymi modelami (tylko Low Level lub LFE).

REL Wireless dla kina domowego

Z bezprzewodowego systemu Arrow usunęliśmy funkcję wysokopoziomowego łącza, co dało system bezprzewodowy dedykowany miłośnikom kina domowego. Chociaż HT-Air jest przystępny cenowo, zachowuje wszystkie nasze rozwiązania związane z zerową kompresją sygnału i maksymalną dynamiką. Dostajemy duży, bogato brzmiący bas, a nie cienki, suchy dźwięk dostarczany przez większość systemów bezprzewodowych.

Zerowa kompresja oznacza, że ​​w przeciwieństwie do zwykłych bezprzewodowych subwooferów opartych na Bluetooth, REL transmituje sygnał w czasie rzeczywistym, bez kompresji cyfrowej, która może powodować znaczne opóźnienia w sygnale. Opóźnienie w stosunku do konwencjonalnych głośników przewodowych oznacza, że ​​znaczna część dźwięku z bezprzewodowego subwoofera do chodzi do nas z opóźnieniem.

A to bardzo źle. Z kolei HT-Air zapewnia niezbędną swobodę ustawienia HT dokładnie tam, gdzie jest to potrzebne, aby otrzymać najlepszy dźwięk. Pozwala to również na łatwe umieszczenie tylnych lub bocznych kanałów surround, bez konieczności ponoszenia kosztów długiego, niestandardowego okablowania.

Ta wolność oznacza możliwość umieszczenia subwooferów z serii HT w miejscu, w którym będą wyglądać najlepiej. Dla wielu osób „niewidoczny” jest idealnym wyborem.

Szybkie i proste parowanie: całe doświadczenie REL-a w dostarczaniu łatwych w użyciu subwooferów o zerowej kompresji zostało udoskonalone przez proste, szybkie parowanie naszych urządzeń bezprzewodowych. Uruchomienie HT-Air zajmuje mniej niż 10 sekund, wystarczy podłączyć nadajnik i odbiornik, a potem nacisnąć przełączniki parowania na tylnym panelu i gotowe. Proste, prawda?

Łatwość podłączania

LFE czy Low Level?

Uzyskanie doskonałego dźwięku w kinie domowym nie musi być skomplikowane. Zaprojektowaliśmy HT-Air tak, aby był łatwy w konfiguracji w trzech prostych krokach.

  1. Do nadajnika i odbiornika HT-Air podłącz zasilacze
  2. Następnie podłącz pojedynczy wtyk RCA z wyjścia subwooferowego w amplitunerze AV do nadajnika HT-Air, a następnie podłącz odbiornik HT-Air do wejścia LFE w HT/1205 lub HT/1003.
  3. Sparuj je i gotowe.

To takie proste.

Kliknij tutaj, aby pobrać instrukcję i aby uzyskać więcej informacji

Prędkość

HT-Air został zaprojektowany tak, aby pozostawić w tyle stare systemy oparte na łączu Bluetooth, gwarantując minimalne opóźnienie. Pozwala to miłośnikom kina umieścić swoje subwoofery HT/1205 i HT/1003 tam, gdzie pracują najlepiej, bez korzystania z nieestetycznych kabli biegnących przez salon – a to wszystko dzięki naszej, wiodącej w swojej kategorii, superszybkiej sieci bezprzewodowej.

Specyfikacja techniczna

Wejścia

Stereo RCA , LFE – tylko lewy

Impedancja wejściowa

XLR .1/LFE

10 kΩ

Moc nadajnika

10 dBm

Zasięg nadajnika

10 m w linii prostej, bez przeszkód

Zasilanie

5 V DC, wtyk 5,5 mm

Pobór mocy

600 mW

Wymiary

Nadajnik

86 x 31,75 x 82,5 mm

Odbiornik

86 x 31,75 x 82,5 mm

Kolor

Czarny

Akcesoria

Zasilacz

TAK

Kabel głośnikowy

nie dotyczy

Kabel RCA

2 x 1 m