T/7i

SERIA T/i

Zmieniając skalę, nigdy nie obniżamy jakości, dlatego T/7i zapewnia szybkość i uderzenie modelu T/9i, skalowane w celu płynnej integracji z mniejszymi, ale wciąż bardzo wyrafinowanymi systemami.

Punkt balansu

Perfekcyjne połączenie

T/7i jest bez wątpliwości jednym z najbardziej zrównoważonych subwooferów REL w naszej historii. Aby osiągnąć idealną równowagę, subwoofer musi łączyć prędkość z masą, jednocześnie zapewniając niski bas. T/7i sprawia, że wszystko wydaje się łatwe. Szybki i zarazem delikatny, może wydobyć wyjątkowo głęboki, melodyjny bas, który przeczy jego rozmiarom i gra mocniej, niż większość systemów tego wymaga.

Przemyślany, a nastepnie przeprojektowany

Kiedy poprawiliśmy nasze przetworniki, byliśmy zmuszeni przeprojektować także obudowy. Są one teraz lepsze niż w poprzedniej wersji dzięki grubszym ściankom i lepszym wzmocnieniom. Dlaczego? Ponieważ większa prędkość przetworników wymaga większej kontroli, w przeciwnym razie korzyści mogą zostać utracone, zanim dotrą do słuchacza.

Ponadprzeciętna jakość

INNOWACYJNE PRZETWORNIKI Z METALU I WŁÓKNA

Nowa kompozytowa membrana ze stopu i włókna, zastosowana w serii T/7i łączy prędkość metalu z usztywniającym go włóknistym materiałem, wybranym ze względu na jego neutralność dźwiękową i niewielką wagę. To połączenie jest genialne, dając jakość wyższą niż w przetwornikach konkurencji, nawet wielokrotnie droższych. 200 mm aktywny przetwornik z przodu z pasywnym 250 mm przetwornikiem skierowanym w dół, w którym również mamy starannie dobrany balans stopu i włókna, generują płynny, odtwarzany bez wysiłku głęboki bas, który idealnie komponuje się z głównymi głośnikami.

Pomysł na dźwięk

Moc stojąca za REL-em

Jeśli nasi projektanci przetworników dostarczają strukturę dźwięku subwooferom REL, to elektronika jest mózgiem i siłą stojącą za ich sukcesem. Seria T/i wykorzystuje te same sekcje wzmacniacza mocy klasy AB z dużymi, wysokoprądowymi zasilaczami, precyzyjnie uzwojonymi transformatorami toroidalnymi i niesamowitą niezawodnością, które zasilają prawie 100 000 sztuk wyprodukowanych przez firmę REL. Nasze opatentowane konstrukcje filtrów są odpowiedzialne za entuzjastyczne recenzje, wskazujące na wyjątkowej zdolność REL-a do płynnego połączenia z istniejącym systemem, przy jednoczesnym dodaniu kolejnych warstw do całej struktury harmonicznej, której brakuje w konwencjonalnych systemach.

Bezprzewodowe łącze Zero Compression

Arrow

Idąc w ślady za bezprzewodowego łącza LongBow, Arrow zapewnia znakomite połączenie zalet przewodowych subwooferów REL z elastycznością w ich umieszczaniu oraz świetną łącznością bezprzewodową dla wszystkich modeli serii T/i. Za rozsądną sumę Arrow daje możliwość umieszczania subwooferów w odległych rogach, wzdłuż szklanych ścian lub na podłogach z twardego drewna, gdzie kabel ingerowałby w projekt plastyczny.

Specyfikacja techniczna

Typ

1 x aktywny driver (przód), 1 x driver pasywny (dół)

Przetworniki aktywne

200 mm o długim skoku, membrana FibreAlloy z odwróconą nakładką przeciwpyłową, stalowy kosz, biała membrana

Przetworniki pasywne

250 mm o długim skoku, z odwróconą nakładką przeciwpyłową, stalowy kosz, czarna membrana

Przenoszenie niskich dźwięków

-6 dB/30 Hz

Wejścia

Wysokopoziomowe Neutrik Speakon, niskopoziomowe stereo RCA, LFE RCA

Wyjścia

nie dotyczy

Moc wyjściowa

200 W (RMS)

Wzmacniacz

Klasa AB

Łączność bezprzewodowe

Arrow (opcja), Zero Compression, pojedynczy układ LSI

Zabezpieczenia

Elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem

TAK

Zabezpieczenie przed pojawieniem się napięcia stałego na wejściu

TAK

Zabezpieczenie przed zwarciem

TAK

Zasilanie

220-240 V

Bezpieczniki

2 A, zwłoczny, 230 V | 4 A, zwłoczny, 115 V

Wymiary

szer. x wys. x gł.

305 x 362 x 382 mm

Waga

16,3 kg

Wykończenie

Czarny lakier fortepianowy, biały lakier fortepianowy, 5 warstw

Akcesoria

Kabel zasilający

TAK

Kabel zakończony wtykiem Neutrik Speakon

TAK (10 m)

Interkonekt

Instrukcja obsługi

TAK