Cześć, tu John Hunter. Chciałbym porozmawiać o HT/1510 lepiej znanym jako Predator. To jest wersja II Predatora i jest ona prawdziwą bestią. To pełny tysiąc watów. Poprzedni miał 800. Zmodernizowaliśmy 15-calowy przetwornik po to, aby mógł on obsłużyć całe tysiąc watów i więcej. To jest nasz flagowy element do kina domowego.

. 30
Jest on w stanie stworzyć naprawdę duże, solidne kino domowe. Niezależnie od tego, czy mówimy o pojedynczych subwooferach, czy w ekstremalnych przypadkach, zapożyczając to rozwiązanie z naszej serii referencyjnej, systemy liniowe, w których mamy trzy, ustawione na sobie sztuki. Właśnie wróciliśmy z dużego koncertu na Florydzie, gdzie użyliśmy go w pokoju, który miał wymiary 50 na 70. Nasz sześciopak po prostu zawłaszczył całą przestrzeń.

1:00

Mam wideo, na którym kinkiety wiszące 20, 30 stóp poza salą demonstracyjną drgają na tyle mocno, że włókna uderzają o szkło. To niesamowita moc. Przetwornik, jak wspomniałem, to 15-calowa jednostka. Aby utrzymać cenę na sensownym poziomie, jego membranę wykonaliśmy z włókna szklanego. Włókno szklane jest bardzo, bardzo lekkie i pomaga nam osiągnąć reaktywność, które jest wymagane w kinie domowym. Aby utrzymać to wszystko razem, używamy nakładki przeciwpyłowej wykonanej z włókna węglowego.

1:30

To trochę droższe rozwiązania, tak naprawdę dużo droższe, ale robiąc to, używamy tylko tyle włókna węglowego, ile potrzebujemy, aby naprawdę usztywnić membranę. Dostajemy więc naprawdę perfekcyjny atak dźwięku. Nakładka utrzymuje wszystko razem, ponieważ skupia na sobie ogromną ilość momentu obrotowego i ruchu skręcającego, gdy membrana jest w pełnym wychyleniu. Wzmacniacz to nowa wersja urządzenia, którego używaliśmy w 1508. To pełny tysiąc watów. Jest szybszy, większy, ma lepsze rezerwy prądowe. To po prostu fantastyczny wzmacniacz.

2:00

A swoje waży… To urządzenie, które tak ma pełnowymiarowy transformator zasilający, więc chociaż jego stopień wyjściowy pracuje w klasie D, to zasilany jest w klasie AB. Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest klasa AB: to rodzaj tradycyjnego wzmacniacza z dużymi tranzystorami mocy. Jak się okazuje, że daje dodatkową rezerwę, gdy to jest potrzebne. Sygnał po prostu płynie, po części dlatego, że zasilacz jest tak duży.

2:30

Oto sztuczka, prawda? Świetny przetwornik, świetna obudowa. To na tym wiele osób przegrywa, kiedy muszą stworzyć swój projekt, to masywna obudowa. A chcieliśmy coś, co dałoby nam wszystkie zalety dużego przetwornika, mocnego wzmacniacza, ale w bardzo kompaktowej formie. Jak widać, stoję koło niego. To daje pewne poczucie skali i widzicie, że nie jest on taki duży. Ma około 18 cali wysokości, może 21 cali szerokości. Jest pięknie kompaktowy jak na 15-calowy przetwornik. Bezbłędnie staje się częścią wystroju pomieszczenia i naprawdę ciężko pracowaliśmy nad jego wykończeniem.

3:00

Mamy poziome słojowanie linii, które aż wyskakują – nie da się tego powiedzieć w żaden inny sposób. Jest on po prostu piękny, elegancki i drogi. I mamy 15-milimetrową ściankę górną. Całość wykończona jest na wysoki połysk i jest dopracowana do perfekcji, wraz z bardzo subtelnym logo na górze. To świetny projekt. Więc znowu, Predator 1510 jest wyjątkowym osiągnięciem. To jest sub do naprawdę mocnego kina domowego. To wyjątkowy produkt również dlatego, że niesamowicie brzmi z muzyką.

3:30

Sub z daje kilka naprawdę interesujących możliwości, którymi zajmiemy się w przyszłych filmach. Wraz z nim otrzymujemy referencyjne kino domowe, czyli możliwość wykorzystania w przyszłości, w jednym subwooferze, zarówno sygnału wysokopoziomowego, jak i 0.1. Ponownie, Predator 15/10 jest flagowym produktem naszego wewnętrznego „ja”.