Poprawiony, stylowy, idealny do kina domowego lub do muzyki

Cześć, tu John Hunter z firmy REL. Chciałbym Wam zaprezentować nową wersję HT-Air, Mk II. Jesteśmy znani w branży audio z jakości naszych systemów bezprzewodowych. Nie jest to coś, co łatwo osiągnąć. W tym przypadku mamy stosunkowo niedrogie, pięknie skonstruowane urządzenie. Jest to solidny blok odlewanego akrylu. Jest niewiarygodnie ciężki, jak na swoje wymiary, i w dodatku pięknie wykonany. Jest to w pełni 5,8-gigabajtowy system bezprzewodowy. Zauważysz, że mamy tu wiele prostych funkcji. Zostały one zaprojektowane tak, aby praca z nimi była naprawdę łatwa. Przez lata pracowaliśmy nad tym, aby nasze parowanie było intuicyjne. Po wyjęciu z pudełka istnieje 50% szans, że system sparuje się automatycznie, ale jeśli tak się nie stanie, po prostu naciśnij TEN przycisk, podejdź do odbiornika, naciśnij TEN przycisk i w ciągu jednej ósmej sekundy masz zablokowane światełko i masz dźwięk.

System jest bardzo łatwy w użyciu. Teraz dostarczamy go z dwoma wejściami. Dlaczego? Może pracować z obydwoma kanałami audio, prawda? Jeśli więc używasz go w aplikacji stereo, możesz podłączyć go z przedwzmacniacza do lewego i prawego wejścia. Czerwony to prawy, biały to lewy. Ale jeśli używasz go do zastosowań 0.1 w kinie, wystarczy użyć tylko jednego z nich. Podłącz go do wyjścia 0.1 LFE RCA w AVR lub procesorze. Sygnał idzie wówczas prosto do tego. Działa genialnie, a blokuje się w ten sposób. Jest piękny i łatwy w obsłudze. Uwielbiam w nim małe detale. Podstawa jest naprawdę bardzo delikatna, więc nie porysuje powierzchni, na której go postawimy. I mamy na nim logo REL Crown, które zostało wytłoczone na powierzchni tej bardzo miękkiej, lekkiej gumy.

A dla tych z was, którzy mają naprawdę dobry wzrok, tutaj mamy dokładnie to samo. Na górnej powierzchni jest wytłoczone tyko logo REL Crown. To piękny element. Jest przeznaczony do współpracy z takimi urządzeniami, jak nasze subwoofery z serii HT, a tak naprawdę z każdym subwooferem. HT-Air Mk II są uniwersalne. Prawdopodobnie sprzedajemy ich tyle samo do subwooferów innych osób, co do naszych własnych. Są bardzo, bardzo popularne. Wszyscy rozumieją, że nasze subwoofery są nie do zdarcia. Podajemy, że działa w odległości tylko około 35 stóp. Testujemy go jednak na 55 stopach w zamkniętym korytarzu, co oznacza, że mamy w nim rzeczy, które zostały zaprojektowane tak, aby rozpraszać dźwięk, przez co praca jest w nim trudniejsza. Testy przeprowadzamy w odległości od 55 do 60 stóp. Jest to więc mocny, solidny sygnał. Ma częstotliwość 5,8 gigaherca. Blokuje się w twoim systemie i działa idealnie zaraz po wyjęciu z pudełka. Nie ma się w nim do czego przyczepić. Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć wysokiej jakości łączność bezprzewodową i, myślisz sobie, mam za moim subwooferem przesuwane szklane okno lub drzwi i dlatego nie mogę tam poprowadzić kabli, to idealnie. Po prostu znajdź linię wzroku dla nadajnika i gotowe.